Worms World Party Demo

Eğlenceli strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 36.9 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Team 17
Worms World Party Demo, solucanların savaşını anlatan eğlenceli bir strateji oyunudur. Bu versiyonda oyun 3D olarak oynanmaya başlanmıştır. Worms World Party Demo' yu ister bilgisayara karşı, ister internetten bir eşle ya da aynı bilgisyardan birden f
Worms World Party Demo, solucanların savaşını anlatan eğlenceli bir strateji oyunudur. Bu versiyonda oyun 3D olarak oynanmaya başlanmıştır. 

Worms World Party Demo' yu ister bilgisayara karşı, ister internetten bir eşle ya da aynı bilgisyardan birden fazla kişiyle oynayabilirsiniz. 

Oyunda, bir platform üzerinde yer alan ki ya da daha fazla takımdan oluşan solucanlar sırayla hamlelerini yaparlar. Tüm rakiplerini temizleyen takım oyunu kazanır. Rakipleri temizlemek üzere solucanlara verilmiş pek çok silah vardır. El bombası, bazuka, tüfek, molotof kokteyli, mayın, koyun, inek, yaşlı teyze vb. araçlardan oluşan 64 ayrı silah çeşidi bulunmaktadır. Silahlar dışında, bir sonraki hamleyi belirlemek üzere delme araçları, ip, paraşüt gibi araçlar, bunun dışında savunma için de freze ve girder gibi araçlar bulunmaktadır. 

Kısacası Worms World Party Demo, hem eğlenceli hem de stratejik oyun arayanlar için müthiş bir seçim olacaktır.


Sistem Gereksinimleri:

Windows (tümü)
P100 ve üstü işlemci
2 MB ve üstü grafik kartı
40 MB hard-disk alanı
32 MB RAM
Worms World Party Demo indir